Komentáře

1 vendy | 1. května 2010 v 8:52

Lucko,uplne te chapu,my byli vcera na staveni maje...bylo tam snad cele mesto,ty pohledy nepreju nikomu,ale musim rict,ze ja jsem vysla jako vitez,prekvapila jsem sama sebe,ze jsem prvne po dvou letech doma nebrecela.... :-D

2 Sikorka | E-mail | Web | 1. května 2010 v 9:26

Bezva akce, koukám,že jste si pěkně užili...to že lidi pokukují je normální, já Klárku tahám všude sebou,tak už jsem si na to tak nějak zvykla:-), a už mi to ani nepřijde.
A Ninušce se líbilo,jak je vidět a to je hlavní.
A vypadá to dobře, asi si tam uděláme malý výlet:-).
PS: i my včera byly u nás na stavění májky..večer je k tomu i táborák, pečou se buřty(to si holky pochutnaly), vydrželi jsme s Klárkou do půl desátý, Aničku přivedl taťka před jedenáctou, akorát já se dneska nějak nemůžu vzpamatovat:-).
Jo,a byla celá ves, jenže tady Klárku znají od malinka,tak už jim to nepřijde, je jim tak nějak jedno:-) (to je výhoda,těch malých vesniček, lidi si prostě zvyknou a nepřijde jim to).

3 Markéta | 1. května 2010 v 9:27

Lucko, to jste měli pěkný výlet. A jsi dobrá, žes ten kočár s Ninuškou nahoru vytlačila - takových obr procházek více a hubnutí půjde samo ;-). Nevím, v jak velkém městečku bydlíte, my se přestěhovali v podstatě na vesnici a ačkoliv já tu i za skoro čtyři roky zase tak moc lidí neznám, nás tu znají všichni. Naštěstí v přímém kontaktu jsou všichni OK. Bude dobré podobné akce absolvovat častěji a je fajn, že máš kamarádky, se kterýma tam můžeš jít.

4 Anny | 1. května 2010 v 12:37

Pěkný výlet, rozhledny máme rádi, škoda že ta Vaše je tak daleko... ale třeba někdy uděláme výlet Vaším směrem a pak si to necháme od tebe a Ninušky všechno ukázat. A gratuluju - ke všemu:-)

5 Betuzilka | E-mail | 1. května 2010 v 16:10

Luci, bezva výlet s dětma a kámoškama. Ty tvé pocity chápu a vím jaké to je. Když byly našemu Míšovi dva roky, tak v té době už chodil, ale dost hrozně a my byli tenkrát na koupališti. Museli jsme ho pořád držet za ruku, aby nepadal a ustál to, byl už dost velký a stejně staré děti tam běhaly jako o závod. Tenkrát jsem to obrečela..... Člověk chce být silný, ale já to neustála. Zvlášť, když některé "maminky" měly trapné poznámky a dotazy.

Komentáře jsou uzavřeny.