Dokola a přísunem do stran

18. dubna 2010 v 11:47 | Tuška |  Videa
Ninuška rozvinula svoje stereotypní přešlapování. Zakčnila ho.

V současné době úplně vymizelo ono statické "kinklání", akce spočívá v tom, že běhá (chodí) dokolečka nebo do půlkruhu přísunem tam a zpět, případně (viz druhé video) se jen sune do stran - doprava, přísun, doleva, přísun.

Někdy se k ní přidávám s počítáním a slovním doprovodem ... inspiraci pro slova jsem nabrala na aerobiku, kam "chodím".  (ehm, byla jsem zatím jen jednou ... ale plány jsou velké! )

Ty moje hovory s mamčou nejsou podstatné a netýkají se tématu. Je to něco o práci na počítači ... takže si klidně můžete vypnout zvuk ... nějak jsme zapomněly, že natáčím.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tanzi | E-mail | 18. dubna 2010 v 20:07

také gratuluju :-) , co já bych za takový kočárek kdysi dala.
No zvládnuli jsme to do Pétovo 5ti let na obyč.golfkách.
Chodil, ale větší vzdálenost, či vycházka spojená s nákupem, to bez kočárku nešlo.

2 Monika | Web | 19. dubna 2010 v 11:25

V pátek jsem byla na přednášce o montessori pedagogice a tam bylo  chození po nakreslené elipse doporučováno na cvičení soustředěnosti a pozornosti. Děti po elipse chodily dokola, nosily různé věci, např. na lžíci míček, šlo by přenášek hračku z jednoho bodu do druhého. Při sledování prvního videa s Ninuškou mě napadlo, že byste to mohly využít, když jí to baví. Otázka je, jestli si do svého rituálku nechá vpravit něco nového...
Na druhém videu jsou to opravdu kroky jako  z aerobiku:-)
A moc gratuluju ke kočárku, ať vám pěkně slouží:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama