Jiřík s Ninuškou ... a pozor! ... pusinka!

3. února 2010 v 0:07 | Tuška |  Videa
Dnes u nás byl na návštěvě Jiřík s maminkou.

Jiřík je hodně kontaktní, takže si sebe děti i všimly. Zkrátka Nině nic jiného nezbylo!

Ale musím ji pochválit, chvílemi hezky reagovala.

A představte si, že dostala svoji PRVNÍ PUSU od kluka!!! To předehnala i mě ve svém věku! A nejen že ji dostala, dokonce ji i přijala! A co na tom, že Jiřík je skoro o 2 roky mladší ... já taky kdysi bývala na mladší.

No, podívejte se sami. Dala jsem video s pusinou jako první, protože je nejhezčí a nejsrandovnější!

A omlouvám se za náš (rozuměj maminkovský) praštěný smích ... jak puberťačky!
Tady ze začátku říkanka, ale pak Jiřík po Ninušce pěkně jde! Překvapila mě, že couvala. Jenže pak si to rozmyslela, přece nebude zdrhat před "prďolou" dvouleťákem a vyrazila proti němu. To byla sranda!
Zkoušely jsme, jestli si děti spolu nezatančí kolo kolo mlýnský. Docela nám první pokus vyšel, děti se držely za ruce!!! Koukala jsme jako blázen!
Trošku jsem teda Ninu musela korigovat, ale fakt to ušlo!

Jenže natočit nás to napadlo až na potřetí ... a to už se Ninušce tedy opravdu nechtělo. I když teta pomáhala, už to není ono.

Tak zas příště!


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana C | 3. února 2010 v 8:31

Zlatý dětičky.:-) Parádní pusa! Ninuška Jiříčka hezky vnímá. Je to už taková velká slečna. Jiříčkovi se asi moc nelíbilo, že se jeho mamka točí s Ninuškou, tak jí jakoby odháněl, nebo ne?  :-D Je ale videt, že už jsou na sebe zvyklé, že? :-)

2 vendy | 3. února 2010 v 13:05

je,ty jsi rychlik :-D Ninusku musim pochvalit,a kdyby jsem nezkazila to prvni nataceni to by jste mrkali jak se Ninuska tocila :-D Jirik je zarlivec,ale na to,ze se casto nevidime tak je asi opravdu Ninusky milacek,moc hezky na nej reaguje.

3 laskonka | 3. února 2010 v 23:57

moc pekny..tusticko..
zavidim kamaradku,ktera take rozumi  tobe aninusce,kdyz ma doma jirika..jirik je usmevavy sikulnasek..
a nisnuska opravdu krsne reagovala a vnimala vnimala a vnimala jirika..opravdu..moc pekne..o tom si my muzeme nechat zdat.. a pusinka byla rychlovka..ale krasnaaaaaaa..vzkazuju jirikovi..trenovaaaaaaat:-)))))) :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama