Jak si Ninda skoro "nevšimla" vánočního stromečku :o)

31. prosince 2009 v 14:56 | Tuška |  Videa
Na Štědrý den ráno jsem čekala, jak se Ninuška zachová, když v obýváku bude stát vánoční stromeček.
Ozdobili jsme ho s manželem už večer předtím, a tak to pro ni mělo být překvápko.


Pamatuji se, že vloni Ninda dělala, že ho nevidí až do odpoledne. Žádná reakce, jako by tam stál odjakživa. Až odpoledne jsme zjistili, že ze stromku zmizel perníček. Potom už k němu nenápadně chodila i před námi a "kradla" si perníčky.
To bylo loni.

Letos Ninuška nezklamala a opět si stromečku vůbec "nevšímala". Mám už digifoťák a proto jsem první okamžiky mohla zaznamenat na video.
Jsem si jistá, že stromek registruje, ale protože je to něco nového, velkého, neznámého ... tak si toho radši nevšímá. Možná se ho trochu bála, možná měla jiný důvod, nevím ...

Každopádně jsme ale zaznamenali posun v její "odvaze". Letos si ho všimla už dopoledne, vlastně ještě ráno ... dopoledne začala už škubat perníčky, dokonce je později pojídala přímo ze stromku ještě zavěšené.
Vždyť tam taky byly pro ni!

(Jen malý dodatek - vzhledem k tomu, že na ně chodila pořád, tudíž nechtěla skoro nic jiného jíst ... a taky jsem měla strach, aby z přemíry sladkého nedostala zácpu jako loni ... perníčky jsem ze spodních pater stromku odebrala.
Poté, co začala lézt na gauč a téměř šplhat po stromečku za horními perníčky, jsem je byla nucena v rámci prevence úrazu sundat všechny ... a teď je má na příděl a kontrolovaně.)


První 2 krátká videa jsou důkazem jejích prvních vteřin v obýváku a jejího "nezájmu" o věc.

Poslední, třetí video ukazuje, že si stromku za určitou poměrně krátkou dobu přeci jen všimla, i když "zcela nenápadně", v podstatě se před ním kejvala a přešlapovala a přitom ho zaujatě pozorovala. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Míša | 3. ledna 2010 v 11:33 | Reagovat

Podle mně si Ninuška stromku všimla hned, ale bylo to pro ni nové, tak se napřed musela uklidnit na pohovce. Na třetím videu už pomalu našla odvahu se ke stromku přiblížit, ale byla z něho nervózní, tak se uklidňovala houpáním.... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama