Červenec 09 (27. - 31. 7.)

1. srpna 2009 v 22:44 | Tuška |  Fotodeník
27. července

Dopoledne jdu s mámou nakoupit a na procházku. Obchod máme kousek od domu a ráda tam chodím jezdit ve vozíku. Někdy tam se mnou musí mamka jít i jen tak to projet, když jdeme kolem.Tady se vracíme, taťka nás fotí ze 3. patra z okna.29. července

Dopoledne mi máma ukazovala čápy na střeše protějšího paneláku. Mě to ale moc nezajímalo, tak si je aspoň vyfotila. Jsou to mláďata a trénují se v létání.
Já jsem totiž byla nějaká ospalá a už kolem půl 12 dopoledne jsem se to pokoušela zalomit.
Odpoledne jsme s mamkou blbly, ráda si zakláním hlavu, co to jde.

30. července

Vyrazili jsme všichni nakoupit do velkého obchodu (Coop Diskont) a pak jsme si naplánovali návštěvu u prababičky. Máma mi oblíkla ty šatičky od mého strejdy a tety z Rumunska, kteří jsou zároveň mí kmotři, tak byl tatí rád a šel mi obout botičky.Zase se musím předvést po schodech - nepřipadám vám jako baletka?

Venku, než nasednu do auta, se musím projít před domem a nasbírat si trochu travičky.


Pak zase musím osahat značku na našem autě.No a potom už táta nějak ztratil trpělivost a došel si pro mě, aby mě usadil do auta.


Naši mě teď učí nasedat samotnou - teda s dopomocí, ale abych se snažila. Jenže to auto je tak vysoko, že tam nožičkou nemůžu dosáhnout. Ale všichni se snažíme.


Tak upravit nožičky, táto, jedna ruka ...

... druhá ruka ... a zapnout.

Ještě to po tobě musím zkontrolovat.


Konečně ve vozíčku !!!


Táta platí a my s mamkou na něj čekáme před obchodem.
Máma zase na mě zkouší různý fígle, abych se na ni podívala, když na mě mluví. Tak mi dává nějakou kytku. Ale mě se na ni zrovna dívat nechce. Až budu chtít já, tak se kouknu, neboj, mami.

Tak ještě ti teda postojím modelem, mami, ale rychle. To mě taky dvakrát nebaví.


No a tady jsme už u babičky - já se chvílema trochu nudím, a tak si krátím volnou chvíli.
Škoda, že tu není děda, ten by se mnou chvilku blbnul a hned by bylo veselejc. Prý pořád spí v tý nemocnici.

Aha, to je ten foťák. Máma s ním v poslední době furt čaruje.

Odpoledne jsme šli celá rodinka projít. Jen jsme ušli pár kroků, nějak mě to zmohlo. Natahovala jsem ruce, že se chci nosit. A fakt jsem jim po cestě usínala, i v parku mě nosili. Nadšený teda ze mě nebyli, ale když já byla tak utahaná ....
Takhle jsme vypadala, když mě donesli domů v půl 5.


31. července

V pátek jsem si udělala výlet s mamkou a ještě tetou Raduš a strejdou Joem (mámin brácha) a Anetkou. Jeli jsme do bazénu do Německa do Waldmünchenu. Bylo to tam perfektní. Akorát jsem po cestě tam dostala záchvat a zbytek cesta jsem prospala. Máme to tam jen kousek - asi 20 km, ale zrovna byla objížďka a tak to trvalo déle a já jsem měla čas se drobátko prospat.

Tady jsem s mámou na parkovišti - ale nepodívám se a nepodívám se. Hned vedle jsem v kabince na převlékání a čekám, až mi máma dá plavky.
No a tady už pracuju v dětském brouzdališti. Je to fakt super! Ty schůdky jsou schůdky na miniskluzavku.
Tady si dělám pohodlí a uléhám do vody. Jen s tou hlavičkou mám problém, nějak nevím, jestli si ji tam taky dát nebo ne.
Chvíle odpočinku ...

... a hned zas běžím do vodičky.

Tady se snažím vylézt, nevšimla jsem si, že vedle jsou schůdky. Já totiž chci do velkého bazénu, tady v tom miniaturním už mě to teda vůbec nebaví.Paráda! Tady bublaj bubliny a my si v nich s mámou hovíme.

Teď se mě zase mamka pokouší položit hlavičku na vodu. Tuhle polohu ve vodě - na zádech - mám ráda. Radši než na břiše.
Svačinka. Máme ji s mamčou dohromady. Rychle musím pít, jinak mi to máma vyžunkne.
Tady si sedám do růžku. Vodičku mám až po frňáček. Tak radši, mámo, rychle nahoru, pomoz mi!


Chvíli mě hlídaj holky - teta s Anetkou. Koukejte, jak mi to jde na skluzavce. Zlepšila jsem se!!!
Máma mezitím šla se strejdou na masážní trysky, prý to bylo skvělý. Asi to taky půjdu příště zkusit.Tak a z vody ven, jde se domů!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Silvie | Web | 3. srpna 2009 v 11:18 | Reagovat

Ninka je moc krasne devcatko. Vodu ma zrejme moc rada vid? Tomi taky, ale je trasoritka, nevydrzi v ni dlouho, ikdyz je tepla. Zato nase Terezka ta by se ve vode cvachtala stale a je jedno ci je ledova anebo tepla, hlavne, ze je mokra.  :-D  :-D Posilame pusinku Nince

2 Jana C | 3. srpna 2009 v 20:24 | Reagovat

Fotky z bazénu jsou úžasný. :-) A ty růžový šatečky, kočanda Ninda. Přesně takhle blbnem se Štěpkou také, miluje zaklánět hlavu dozadu. :-D  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama