Na naší Anenské pouti

28. července 2009 v 22:40 | Tuška |  Videa
Letos si Ninuška poprvé "užila" pouť.
Tím myslím to, že jsme "konečně" probendili peníze za různé atrakce, na kterých se "vyřádila" - na některých pospávala, na některých se jen usmívala, některé ji uchvátily a výskala radostí a mávala ručikama, některé odjezdila kvůli nám, abychom měli radost .


Pro mě je ale podstatný fakt, že jsme ji na ty některé atrakce vůbec letos mohli prostě posadit! Vybírali jsme samozřejmě takové, kde jsme buď mohli být s ní, nebo takové, kde jsme mohli v případě potřeby jednoduše zasáhnout a vytáhnout ji.
To znamená, že nepřipadaly v úvahu žádné ty tunýlky pro autíčka, kudy by musela projet sama, nepřipadal v úvahu malý řetízák, ze kterého by mohla vyklouznout, protože to nemá zábranu mezi nožičkama a podobně.

Ještě vloni totiž připadala v úvahu jen houpačka, kdy ji taťka pomalu houpal, a ještě jsem trnula hrůzou, že z ní vypadne.

A proto mi letos zvládnutí pěti pouťových atrakcí (tedy včetně té loňské houpačky) připadá jako neuvěřitelný pokrok!
Abych byla konkrétní - Ninuška letos vyzkoušela s tátou autíčka, s mámou Lochnesku, sama malý kolotočík a poníka a taky se opět nechala od táty pohoupat na houpačce - ale mnohem výš než loni.

Mám z toho takovou radost, že sem prostě vložím kraťoučká videa, která jsem na pouti natočila. Můžete se se mnou podívat, jaká byla letos Ninuška šikulka.

Jen bylo zvláštní, že se jí tam po oba dva dny chtělo dost spát. Nechala se od táty nosit a zavírala očička. Že by tím hlukem a teplem? Ale vedro zase nebylo! Tak nevím ...

1. Malinký kolotoč

Když jsem tohle video uviděla, uvědomila jsem si, jaká jsem hysterka . Malá je tam úplně v pohodě, sedí jako přibitá a já furt křičím: "Ručičky, Ninuško, ručičky, drž se, drž se ...!" Nebo tak něco, no děs. Pobavte se sami ...

Toto je taky ona atrakce, kde Ninda usínala a vždy pár vteřin jela se zavřenýma očima. Na videu to ale myslím zrovna není vidět. Škoda, vypadalo to docela srandovně.2. Houpačka

Tady bylo taky vše v pohodě, Ninuška lítala docela vysoko. Ale je zvyklá už od dědy a babi, kde má svoji houpačku, takže je to pro ni známý a oblíbený pohyb. Zhoupla se v sobotu i v neděli .3. Autíčka

Tak na autíčkách byla nejdřív drobet vyvalená, ale pak si zvykla a líbilo se jí to. Viděla jsem, že se usmívá. Jezdila na nich s tátou opět v sobotu i v neděli.
Mám tu 2 minividejka, na tom druhém (asi 17 vteřin) je vidět, jak právě mává radostí ručičkama a směje se. To je její největší ocenění !

Měla jsem strach, jestli tam vydrží, a dokonce jsem se ptala v pokladně, jestli se to dá nějak zastavit, kdyby malá chtěla ven. Pán si asi pomyslel, že jsem se zbláznila, ale nic neříkal a jen podotkl, že může táta zajet ke kraji a vystoupit. To mě holt nenapado, no.
Nakonec se, k mojí úlevě, ukázalo, že za těch 40 Kč je doba jízdy tak kraťoučká, že i naše malá to bez problému vydrží .


4. Poníci

Tady se Nina chovala jako naprostý profík. Myslím, že se na poníkovi projela vyloženě kvůli nám, abychom měli radost a mohli se chlubit, protože ona vlastně jezdí každé úterý na velkém koníkovi, takže nějaký ponny ji nemůže naprosto rozházet .

Jezdí s ležérním držením s rukama na "hrušce" i úplně bez držení s rukama za zády, jak říkám profík ...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Renata | E-mail | 29. července 2009 v 8:17 | Reagovat

To teda koukam-Ninuška zvládla atrakce s přehledem,pouť si skvěle užila!Moc moc gratuluji!!

2 Jana C | 29. července 2009 v 8:55 | Reagovat

Šikulinka malá. Obdivuju, sedí na koníkovi jako profesionálka.  :-)

3 Martina | E-mail | 29. července 2009 v 9:09 | Reagovat

Je opravdu šikulka!  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama