Jak se s tím uplatnit? (24)

29. dubna 2009 v 20:14 | Tuška |  O životě s Ninuškou
Je jedna věc, kterou naše Nina ovládá na jedničku s hvězdičkou. Asi proto, že ji s ní, já i její taťka, trénujeme od rána do večera.


To, co Ninuš tak bezvadně umí, je líbat . Ale pozor! Není to lecjaká pusinka, aby nás odbyla. Naše Ninuška si to maximálně "vychutnává". Nevím, kde se to naučila, ale zásadně dává pusinky jazýčkové.
Je to fakt sranda, když už se k vám blíží, pusu roztaženou od ucha k uchu, jak se na vás směje, a hlavně hned začíná vyplazovat jazýček, aby vám s ním vymetla vaší pusu.
Zdá se mi, že už tomuhle i rozumí, a na požadání ten polibek dá. No, ale abych to nepřehnala, musí se jí samozřejmě chtít.

Říkám si: "Tohle jí tedy jde. Kde by to tak mohla jednou využít?" Ale nic kloudného mě nenapadá. Samá nelichotivá povolání. Ale co taky s touhle dovedností, že?

Asi si ji budeš muset Ninuš propracovávat i nadále jen na nás. A možná někdy, jednou, i na někom tvému srdci milém. Živit se s tím ti jako tvoje matka opravdu nedoporučuju, to si pamatuj!

Ale je to fakt úžasný, když vás vaše dítě LÍBÁ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva | 6. května 2009 v 23:33 | Reagovat

Verunka je také pusinková. Pusinky nejen ráda dává,ale i dostává,vždy nastaví tvářičku a tomu,kdo nechápe,musím vysvětlovat,že se Verča dožaduje pusinky. Také má takovou ''úchylku'',že mi ráda líbá břicho.Doufám,že z toho brzy vyroste :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama